Ciąża i okres karmienia piersią to czas, w którym trochę zapominamy o sobie, a głównie skupiamy się na nowym członku rodziny, nasze potrzeby zdecydowanie schodzą na drugi plan. Musimy pamiętać, że ciąża i poród to stan bardzo obciążający nasz organizm, w związku ze zmianami hormonalnymi, przyrostem wagi, rozciągnięciem skóry w stosunkowo krótkim czasie. Kobieca sylwetka ulega zmianie. Po porodzie najczęściej panie borykają się z brakiem jędrności skóry, rozstępami, cellulitem i kilkoma kilogramami więcej.

W czasie trwania ciąży nie możemy wykonywać większości zabiegów na ciało i wiemy, że z utęsknieniem czekacie na powrót do salonu.

To Kiedy możemy zacząć?

Zawsze zaczynamy od wizyty u fizjoterapeuty i lekarza, jeśli wszystko jest w porządku i nie ma przeciwskazań możemy zacząć zabiegi. (Musimy też pamiętać, że niektóre zabiegi nie są zalecane przy karmieniu piersią).

Jakie zabiegi polecamy?

  • Must have to ENDERMOLOGIA LPG! Dlaczego? Zabieg endermologi możemy wykonywać na całe ciało, jest to masaż, dzięki któremu skóra jest ujędrniona i staje się ponownie elastyczna. Nie tylko na brzuchu, ale także na boczkach, udach, pośladkach. Jest odżywiona i rozświetlona Ponad to możemy walczyć z niedoskonałościami takimi jak cellulit i nadmiar kilogramów. Często udaje się też zwalczyć świeże rozstępy.
  • Fala uderzeniowa STORZ to kiler niedoskonałości! Fala uderzeniowa na brzuch bardzo szybko go ujędrnia, a cellulit, który się pojawił po ciąży na udach czy pośladkach znika już po kilku zabiegach.

Musimy pamiętać, że każdy boryka się z innym problemem po ciąży, całą terapie dobieramy indywidualnie. W zależności do problemu tworzymy plan zabiegowy dodając kriolipolize, presoterapię czy też żelazko antycellulitowe.

Ale ENDERMOLOGIA LPG i STORZ to dwa najczęściej polecane przez nas zabiegi na przywrócenie skórze jędrności po ciąży, która nie zawsze sama wraca do formy przy samej pielęgnacji domowej.