Arosha to doceniana marka specjalizująca się w produktach do modelowania sylwetki. Bandaże dzięki specjalnej formule to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Każdy z nas dba o skórę twarzy, ale czy pamiętamy o odpowiedniej pielęgnacji naszego ciała?

Co to te owijanie?

To bandaże, wykonane z delikatnej bawełny, nasączone aktywnymi składnikami (w zależności na jaki problem chcemy działać). Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, wchłanianie odbywa się stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło, więc nie działa odwadniająco na naszą skórę, wręcz ją nawilża dzięki aktywnym składnikom. Bandaże nie uciskają skóry, zapewniają “kontrolowaną kompresję”. Dając ekspresową odpowiedź na takie problemy jak cellulit wodny, mieszany, obrzęki nóg, odwodniona skóra pozbawiona blasku i jędrności.

Co daje owijanie?

Natychmiastowy efekt! Widoczny tuż po jednym zabiegu!

W naszym salonie zawsze bandaże wykonujemy z presoterapią dla wzmocnienia efektu.

Najczęściej wykonujemy bandaże Slim Cel, które posiadają takie składniki jak Kofeina, Escyna(substancja z wyciągu z nasion kasztanowca), Ekstrakt z guarany.

Składniki te mają działanie wyszczuplające, stymulujące proces rozkładu trójglicerydów, likwidujące obrzęki limfatyczne, a także stymuluje przemianę materii, poprawia mikrokrążenie krwi, czyli redukuje tkankę tłuszczową oraz wygładza Cellulit.

Bandaże Arosha to idealny zabieg wyszczuplający i redukujący cellulit dla osób z tzw. “popękanymi naczynkami” na nogach. Bandaże są w pełni bezpieczne nie spowodują kolejnych “pajączków”.

Wraz z Kasią jesteśmy zwolenniczkami terapi łączonych, łączenie różnych zabiegów dla uzyskania jak najlepszego efektu. W Babińcu naszym pacjentkom polecamy bandaże Arosha do zabiegów endermologi LPG i żelazka antycellulitowego jako dodatkowe działanie antycelulitowe i wyszczuplające.